Pasta polerska do reflektorów samochodowych 40g

7,81  (netto: 6,35 )

Na stanie

SKU PPOLREF40g Kategorie ,

Opis

Najwyższej jakości pasta polerska do reflektorów samochodowych oraz polerowania wszelkich powierzchni lakierowanych lub wykonanych z tworzyw sztucznych. Przeznaczona zarówno do polerowania mechanicznego gąbkami polerskimi jak i ręcznego przy użycie szmatki.

Pasta polerska do reflektorów doskonale usuwa zarysowania oraz nadaje polerowanej powierzchni wysoki połysk. W celu zachowania odpowiedniej siły cięcia i osiągnięcia nabłyszczenia pastę najlepiej używać na mokro. Zalecane jest używanie spryskiwacza w celu równomiernego nawilżenia i uniknięcia rozprysków.

Przed rozpoczęciem polerowania powierzchnię reflektorów należy ocenić ich stan i przygotować do polerowania. Wszelkie głębsze zarysowania, przebarwienia i chropowatości należy usunąć papierem ściernym na mokro. Jeśli reflektory nie są znacznie zniszczone, zalecamy rozpoczęcie od granulacji 1000, lub 1200, następnie 1500, 2000, 2500 i na koniec opcjonalnie 3000. Dzięki odpowiednio dobranej sile cięcia pasta usuwa zarysowania po papierze gradacji 2500. Jeśli reflektory są znacznie zniszczone należy zacząć od grubszych granulacji ( 600 i 800).

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pasta polerska do reflektorów samochodowych 40g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *