Tarcze polerskie

Tarcze polerskie filcowe, tarcze z bawełny i tarcze flanelowe do polerowania wszelkiego rodzaju materiałów. Narzędzia te są niezbędne w końcowej obróbce materiału. Chcesz wypolerować stal nierdzewną na lustro? Usunąć rysy ze szkła? Wypolerować felgi aluminiowe? Dzięki odpowiednio dobranej tarczy i paście polerskiej szybko osiągniesz wymagany efekt.

Tarcze polerskie filcowe

W naszej ofercie znajdziesz dyski polerskie w formie krążków na rzep, krążków filcowych do szlifierek stacjonarnych, a także tarcz do szlifierek kątowych i tarcz z trzpieniem do wiertarek.

Filce na rzep

W ofercie posiadamy krążki filcowe na rzep o średnicach od 75 mm do 180 mm. Wykonane są naturalnego filcu wełnianego, który jest świetnym nośnikiem past polerskich. Krążki występują w grubościach 6 i 10 mm.

Filce do szlifierek

Do intensywniejszych prac polerskich, w szczególności we wstępnych fazach polerowania przydają się narzędzia do montażu na szlifierce kątowe lub prostej. narzędzia te występują w formie tarcz  listkami filcu oraz tarcz garnkowych.

Tarcze trzpieniowe

W końcowym polerowaniu powierzchni i detali często stosowane są tarcze z bawełny i flaneli. Są one znacznie bardziej delikatne niż tarcze filcowe. Dzięki nim możesz uzyskać efekt tzw. lustra. Dodatkowo możemy wyróżnić tarcze flanelowe jako delikatniejsze niż tarcze z bawełny.