W ofercie ściernice trzpieniowe z płótna, włókniny, a także przeplatane typu combi.

Aby umożliwić pełny zakres szlifowania od obróbki wstępnej do precyzyjnej proponujemy ściernice trzpieniowe o różnych wymiarach i granulacji. Ściernice z płótna, włókniny i typu combi.

Ściernice z płótna z nasypem korundowym

Polecane są przede wszystkim do obróbki drewna i stali. Czyszczenia spawów, usuwania starych powłok lakierniczych i przygotowania do obróbki malarskiej. Szeroki zakres wymiarów ściernic oraz różnorodne granulacje gwarantują dopasowanie narzędzia do potrzeb. Ściernice z płótna dostępne w granulacjach P40 do P120. Na zamówienie istnieje możliwość wykonania granulacji  P24, P36, P150 oraz wyższych. Jeśli w ofercie nie znajdujesz ściernic w odpowiadającym Ci wymiarze oferujemy również wykonanie specjalne,na zamówienie.

Ściernice trzpieniowe z włókniny i przeplatane typu combi

Do satynowania i czyszczenia delikatnych powierzchni najlepiej sprawdzają się ściernice z włókniny. Dostępne granulacje od Coarse P80 do Ultra Fine P600. Zarówno do czyszczenia jak i przygotowania do prac polerskich.

Filce na trzpieniu

W ofercie również narzędzia trzpieniowe filcowe, z bawełny oraz flaneli niezbędne do polerowania i ostatecznego wykańczania powierzchni.

Wysoka jakość wykonania

Wszystkie dostępne w naszej ofercie ściernice trzpieniowe produkowane są w Polsce. Cechują się wysoką jakością wykonania i wydajnością pracy.